Wczytywanie...

POWRÓT LEGENDY

2019-09-24

Minęły niemal cztery dekady od momentu, gdy John Rambo przelał pierwszą krew.

Minęły niemal cztery dekady od momentu, gdy John Rambo przelał pierwszą krew. Związany z tą niezwykłą postacią na dobre i złe Sylvester Stallone powraca w roli słynnego weterana i specjalisty od zabijania.  

Opowieść o Johnie Rambo to jedna z najsłynniejszych sag w historii kina. Poznaliśmy go, gdy jako były członek elitarnej formacji Zielonych Beretów walczył z traumą wyniesioną z wojny w Wietnamie oraz ludźmi, którzy nie szanowali życia innych. Później, gdy stał się już maszyną do zabijania, wyruszył na niebezpieczną misję, by uwolnić więźniów wojennych oraz wyrwać z rąk Sowietów swego dawnego dowódcę. Ostatecznie uratował misjonarzy w rozdartym konfliktami Mjanmarze. W części piątej John Rambo rzeczywiście przeleje ostatnią krew, zabierając jednocześnie widzów w ekscytującą i krwawą podróż, której długo nie zapomną.  

Rambo: Ostatnia krew” już w kinach!   Udostępniliśmy:  

Wywiad z Sylvestrem Stallone:
https://youtu.be/x_5NIWQF6WY

Making of:
https://youtu.be/uyxEe8AVIdQ
https://youtu.be/Sc1mnTuv1Mo

 

RAMBO: OSTATNIA KREW
(RAMBO: LAST BLOOD)
JUŻ W KINACH!
Zwiastun: https://youtu.be/xGKLXvj0aOs

Legenda kina akcji, niezniszczalny Sylvester Stallone powraca jako John Rambo, bohater, który uczynił go nieśmiertelnym.  

Już czas zmierzyć się z przeszłością.  

John Rambo częściej niż po broń sięga dziś po butelkę. Szuka w niej ucieczki przed powracającymi wspomnieniami dawnych walk i utraconych bliskich. Gdy jednak uprowadzona zostaje córka jego przyjaciółki, John po raz ostatni będzie musiał stanąć do walki. Wkrótce okaże się, że porywacze pracują dla mafii, która z porwań młodych kobiet zrobiła dochodowy biznes. Próba ocalenia dziewczyny oznacza wypowiedzenie wojny armii bezwzględnych najemników. A wojna to żywioł Johna Rambo. Gdy jego przeciwnicy zrozumieją, że najtrudniejszym przeciwnikiem jest ten, który nie ma nic do stracenia, nie będzie już dla nikogo odwrotu. Okazywanie litości nie jest najmocniejszą stroną John Rambo. Oni pierwsi przelali krew. On zrobi to ostatni.  

Kino akcji dla prawdziwych twardzieli.

  Reżyseria: Adrian Grunberg („Dorwać gringo”)  
Obsada:
•       Sylvester Stallone
(„Niezniszczalni”, „Rambo”, „Rocky”, „Creed", „Copland”, „Na krawędzi”, „Człowiek demolka”) 
•       Paz Vega („Grace księżna Monako”, „Porozmawiaj z nią”, „Selekcja”)
•       Louis Mandylor
(„Moje wielkie greckie wesele”, „Quest”)