Wczytywanie...

BYŁ SOBIE PIES 2 - PRZEDPREMIEROWO JUŻ W TEN WEEKEND!

2019-09-27

Wasz ukochany Bailey (Marcin Dorociński) powraca aby przysporzyć Wam jeszcze więcej radości i wzruszeń! Od 2017 roku kazał sporo na siebie czekać, dlatego przygotował dla widzów niespodziankę!

Wasz ukochany Bailey (Marcin Dorociński) powraca aby przysporzyć Wam jeszcze więcej radości i wzruszeń! Od 2017 roku kazał sporo na siebie czekać, dlatego przygotował dla widzów niespodziankę!
 „Był sobie pies 2” wejdzie na ekrany kin 4 października, jednak już w najbliższy weekend (28-29 września) w całej Polsce odbędą się pokazy przedpremierowe.

Sprawdź listę kin: http://www.monolith.pl/aktualnosci/2019/09/20/byl-sobie-pies-2-zaprasza-na-pokazy/

Specjalna zapowiedź filmu: https://youtu.be/RB6tLI3smr0

Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku uko­chanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym cia­łem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwa­nia dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć praw­dziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłó­coną rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu, raz nawet jako suczka. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

BYŁ SOBIE PIES 2
(Dog’s Journey)
PREMIERA: 4 PAŹDZIERNIKA
Zwiastun: https://youtu.be/QGR9AoJDXqY

Reżyseria: Gail Mancuso („Przyjaciele”, „Dwóch i pół”, „Współczesna rodzina”)  
Obsada:
•       Dennis Quaid („Był sobie pies”, „8 części prawdy”, „Pojutrze”, „Traffic“, „Częstotliwość”)
•       Marg Helgenberger („Był sobie pies”, „Erin Brockovich”, „Mr. Brooks”, “Bad Boys”)
•       Kathryn Prescott („Mamuśki mają wychodne”)
•       Betty Gilpin („Jak romantycznie!”, „Miasto duchów”)