Wczytywanie...

"ŚLICZNOTKI" PRZEDPREMIEROWO JUŻ W TEN WEEKEND!

2019-10-04

„Ślicznotki” wejdą na ekrany kin 11 października, jednak już w najbliższy weekend (4-6.10) w sieci kin Cinema City odbędą się pokazy przedpremierowe.

Ślicznotki” wejdą na ekrany kin 11 października, jednak już w najbliższy weekend (4-6.10) w sieci kin Cinema City odbędą się pokazy przedpremierowe.

Na filmowe „Ślicznotki” czekało wiele wyzwań, największe z nich były jednak związane z wiarygodnym oddaniem sposobu mówienia i poruszania się tancerek egzotycznych. Aby dobrze przygotować się do roli Ramony, Jennifer Lopez odwiedziła wiele klubów go-go. „Spotykałam się z wieloma dziewczynami za kulisami i po prostu słuchałam tego, co miały mi do powiedzenia o swoich życiach i karierach”, wspomina gwiazda. „Chłonęłam wszystko niczym przysłowiowa gąbka, chciałam nauczyć się jak najwięcej, wliczając w to sztukę tańca na rurze. Wydaje mi się, że większość ludzi uważa, że jeśli odjąć moralność i pewnego rodzaju wstyd z odsłaniania własnego ciała, jest to dość dobrze płatna praca, ale prawda jest taka, że te dziewczyny ledwo wiążą koniec z końcem. Walczą o dobry byt swój i swoich rodzin. Chcieliśmy pokazać to na ekranie bez upiększania”.

Zobacz premierowy klip PL:
https://youtu.be/U7A_ktCz6XQ

ŚLICZNOTKI
(HUSTLERS)

PREMIERA: 11 PAŹDZIERNIKA 2019

Zwiastun:  https://youtu.be/-Z-Xt9_B06c     

Jennifer Lopez jako striptizerka, która staje na czele naj­bardziej powabnego gangu w historii przestępczości.  

Prawdziwa historia opisana przez „New York Timesa”, która musiała trafić na kinowy ekran.  

Na wielkim ekranie debiutują największe i najbardziej kontrowersyjne gwiazdy światowego hip hopu i popu: CARDI B i LIZZO.   Dziewczyny pracujące w jednym z najmodniejszych klubów go-go w Nowym Jorku tracą wszystkie oszczędności w wyniku krachu finansowego 2008 roku. Cały świat za kryzys wini nadzianych finan­sistów z Wall Street, którzy są częstymi gośćmi klubu. Szastają kasą niczym Wilki z Wall Street podczas, gdy ofiary ich machinacji nie mają z czego żyć. Dziewczyny postanawiają wymierzyć im sprawiedliwość i odzyskać stracone pieniądze. Pod wodzą pięknej i znającej życie Ramony organizują błyskotliwy przekręt. Wykorzystując swoje wdzięki i znajomość męskiej psychiki, sprawiają, że rekiny finansjery łykają przynętę jak płotki. Kasa płynie szerokim strumieniem, a dziewczyny rzucają się w wir szalonego i rozrzutnego życia. Wkrótce zachłyśnięte sukcesem i słodkim smakiem zemsty zaczynają tracić czujność…  

REŻYSERIA: Lorene Scafaria („Wszędobylska mamuśka”, „Przyjaciel do końca świata”)  

OBSADA:
Jennifer Lopez („Teraz albo nigdy”, „Pokojówka na Manhattanie”, „Sposób na teściową”, „Jak urodzić i nie zwariować”, „Gigli”)
Constance Wu ("Bajecznie bogaci Azjaci") 
Julia Stiles („Poradnik pozytywnego myślenia”, „Jason Bourne”, „Omen”)
Lili Reinhart („Królowie lata”, „Riverdale” – serial)
Cardi B
Lizzo